Kdo se o vás postará

O váš zdravý a krásný úsměv se postará náš tým zkušených odborníků

Lek. dent. Aleksandra Paklos

Lek. dent. Aleksandra Paklos

Pracoviště: Poliklinika Vysočany

Endodoncie, praktický zubní lékař

Vzdělání: Stomatologická fakulta Akademia Medyczna im. Piastow Slaskich ve Wroclavi (Polsko)

Specializace

V roce 2012 jsem ukončila studium stomatologické fakulty na vysoké škole Akademia Medyczna im. Piastow Slaskich ve Wroclavi (Polsko).

Po roční stáži v Katovicích a Sosnovci jsem se přestěhovala do Prahy.

Během svých postgraduálních stáží jsem měla možnost pracovat s využitím zvětšovacích a zobrazovacích technik a příležitost spolupracovat s renomovanými polskými endodontisty.

Tato práce mě natolik zaujala, že i pro přesídlení do Prahy se nejvíce zabývám problematikou komplexního endodontického ošetření a estetické a funkční rekonstrukce chrupu pomocí adhezivních materiálů.

Od roku 2017 jsem navíc členem České endodontické společnosti a tomto oboru se pravidelně dále vzdělávám.

V praxi je pro mne rovněž velice důležitý rovnocenný vztah s pacienty, který je založen na důvěře, přátelské atmosféře a vzájemné spolupráci. Proto považuji za naprosto zásadní navržení několika alternativ ošetření a podrobné vysvětlení finálního léčebného plánu.

Respektuji pak rozhodnutí takto informovaného pacienta, jelikož si uvědomuji, že v současné době téměř neomezených možností je potřeba protokol ošetření stanovit pacientovi individuálně tzv. "na míru" s ohledem k jeho očekáváním, k jeho časovým, finančním a dalším možnostem, v neposlední řadě také k jeho schopnosti udržet kvalitu a životnost provedených prací v rámci jeho domácí péče.

Věřím, že takový přístup a důvěra mezi lékařem a pacientem jsou zásadní a nezbytnou součástí vzájemné úspěšné a dlouhodobé spolupráce.

Další specialisté

Polikliniky
Budějovická
Vysočany

Objednejte se k zubaři s celou rodinou

Možnosti platby